HİZMETLERİMİZ HAKKINDA AYRINTILI BİLGİYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Bizimle iletişime geçin!

İletişim formundan veya telefon numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz.

BİZİ ARAYIN!

0312 963 16 90

  • Biyometrik kimlik, tanıma ve kontrol sistemleri, kişinin fiziksel veya davranışsal özelliklerini kullanarak kimlik doğrulama işlemi yapar. Parmak izi, yüz tanıma, iris tarama, damar tarama, ses tanıma gibi farklı biyometrik özellikler bu sistemlerde kullanılır. Biyometrik kimlik, tanıma ve kontrol sistemleri, geleneksel kimlik doğrulama yöntemlerinden daha güvenli ve doğru sonuçlar verir. Bu sistemler, güvenlik açısından kritik olan birçok alanda kullanılır, örneğin havaalanları, bankalar, hastaneler, devlet kurumları, özel işletmeler ve daha birçok yerde teknolojik cihazlar aracılığıyla biyometrik verileri yaratarak, kontrollü ve kısa süreli işlemlerle kullanıcıların tanınmasını sağlar. Kimlik denetimi, ödeme sistemleri, geçiş kontrol ve sınır güvenliği alanlarında kullanılır.
Yüz Tanıma
    Gelişmiş yüz tanıma teknolojisi 1-1 ve 1-N hızlı yüz eşleştirme ve yüz kalite analizi yaparak sistemin yüksek performanslı ve güvenilirdir. Sahtecilik algılamaya karşı geliştirilmiştir. Geçiş sistemlerinden, biyometrik ödemelere kadar çeşitli alanlarda kullanılmaktadır.
İris Tanıma
    İris tanıma gözün içinde bulunan korneanın arkasındaki renkli kısım olup göz bebeğini çevrelemektedir. Yüzün büyük bölümünün kapalı olduğu, parmakların kullanmaya müsait olmadığı durumlarda iris tanıma teknolojisi çok uygun bir biyometrik tanıma yöntemidir.
Parmak İzi Tanıma
    Parmak izi tanıma teknolojisi, biyometrik tanımlama çalışmaları arasında yapılan ilk tanıma teknolojisidir. Kullandığı bu gelişmiş teknoloji yüksek performans özelliklerine sahip olup birçok alanda kullanılarak tanınmıştır.