GGK Teknoloji

Slide 1
Terzi Modeli Sistem Geliştirme ve Ürünleştirme
Image is not available

Bilişim, Telekomünikasyon ve Bilgi Teknolojileri alanlarında özelleştirilmiş sistem geliştirme ve ürünleştirme hizmetleri sunarak, Türkiye'nin önde gelen teknoloji sağlayıcılarından biri olarak faaliyet göstermekteyiz.

Slide 1
Yenilikçi Bakış Açısı ile Entegre Çözümler
Image is not available

Yurt içi ve yurtdışında faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların bilişim teknolojilerindeki verimliliğini artırmayı hedefliyoruz. Yönetim süreçlerini kesintisiz bir şekilde ilerletiyor ve verilerin güvenli bir şekilde işlenmesini sağlıyoruz. Yazılım, veri merkezi, ağ ve altyapı çözümleri sunarak, geleceğin teknolojisinin gelişimine katkı sağlıyoruz

previous arrow
next arrow

Teknolojide Öncü

Türkiye, Ortadoğu ve Orta Asya bölgelerinde, özelleştirilmiş yaklaşımımızla sistem geliştirme ve ürünleştirme prensiplerini benimsemekteyiz. Kurumsal müşterilerimize kalıcı çözümler ve hizmetler sunarak iş süreçlerini destekliyoruz.

Kamu ve özel sektördeki kuruluşların bilgi teknolojileri alanındaki vizyonlarını genişletiyoruz. Bilgiye erişimden korumasına, işlenmesinden sunumuna kadar her aşamada fark yaratan projeler ve sistemler üretiyoruz.

● Bilgiye Erişimde Yeni Perspektifler
● Veri İşleme ve Güvenliği
● Kamu ve Özel Sektöre Özgü Projeler
● Yenilikçi Teknoloji Çözümleri
● Verimlilik ve Güven Dengesi

Artan deneyimimizle, müşterilerimizin ihtiyaçlarını karşılamak için sürekli inovasyon ve AR-GE faaliyetleri yürütüyoruz.

generic
generic
generic

BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Firmanıza özel entegre çözümler üretelim.

BİZE HEMEN ULAŞIN!

+90 312 963 16 90


Sıkça Sorulan Sorular

Size nasıl yardımcı olabiliriz?

İhtiyaç duyulan bilgi erişiminde, bilginin işlenmesi ve korunması için proje üretimi ile ​firmanıza özel süreçlerinizi dijitalleştirmek, izlenebilir, ölçülebilir, geliştirilebilir ve kişilerden bağımsız şekilde sunmaktayız.

Firma ihtiyaçlarınızı karşılamak için sürekli olarak yeni ve geliştirilmiş ürünler ve hizmetler sunma kapasitesine sahip olan GGK, en son teknolojileri ve yenilikleri takip edebilir ve uygulayabilir.

Firma Odaklıyız

Sizi anlamak, ihtiyaçlarını önceden görmek ve isteklerine göre çözümleri hızla üretmek için çalışıyoruz. Firmanızın tüm ihtiyaçlarını biliyor ve en yetkin ve faydalı ürünlerimizi sunuyoruz.


Sıkça sorulan sorular dışında iletmek istediğiniz sorularınız mı var? Bizimle iletişime geçin!