GGK Teknoloji

Biz Kimiz?


GGK Teknoloji, 20 yılı aşkın süredir Bilişim, Telekomünikasyon ve Yayın sektöründe, Türkiye’nin teknoloji sağlayıcısı şirketlerden biridir.

GGK Teknoloji, artan deneyimleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için inovasyon ve AR-GE faaliyetleri yürütmektedir.

Terzi modeli sistem geliştirme ve ürünleştirme prensibi ile Türkiye, Ortadoğu ve Orta Asya bölgelerinde çözüm ve hizmetler sunmakta olan GGK kurumsal müşterilerine kalıcı çözüm ve hizmetler sağlamaktadır.
Yurtiçi ve yurtdışında faaliyet gösteren kurum ve kuruluşların bilişim teknolojileri alanında verimliliğini artırmak, yönetim süreçlerinin kesintisiz bir şekilde ilerleyişini hızlandırmak, verilerin güvenli olarak işlenmesini sağlamak amaçlarıyla yazılım, veri merkezi, ağ ve altyapı çözümlerinde katkı sağlamayı hedefler.

generic
generic
generic

Entegre Çözümler


Kamu ve özel sektörde yenilikçi bir bakış açısıyla fark yaratmayı hedefleyen kuruluşların bilgi teknolojileri alanında ufkunu açarak ihtiyaç duyduğu bilgiye erişiminde, bilginin işlenmesi ve korunmasında ürettiği projeler ve sistemler ile çözüm sunmaktadır.

Birlikte çalışmak dileğiyle...

BİRLİKTE ÇALIŞALIM

Firmanıza özel entegre çözümler üretelim.

Tam firmanıza göre ürünler!

BİZE TELEFON EDİN!

+90 312 963 16 90